Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Muzyka i sprzęt


Muzyka

Sam jestem wielbicielem dobrej i różnorodnej muzyki, dlatego uważam, że najważniejszym elementem udanej imprezy jest nie tylko dobrze zaprezentowana, ale i odpowiednio dobrana muza. Gram praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez refleksyjnego bluesa i nastrojowego rocka, aż po popularne przeboje z ostatnich 50 lat (a zdarzały się i starsze). Na życzenie Klientów ja sam odkrywałem country i jazz. Nie stronię od szlagierów biesiadnych czy disco polo. Myślę, że w naprawdę każdym gatunku muzycznym można znaleźć perełki.  Hity które puszczam są w stanie ożywić każdą imprezę - studniówkę, wesele, zabawę sylwestrową, spotkanie firmowe, osiemnastkę, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia! Grunt to wyczuć towarzystwo i nie trzymać się jakiegoś sztywnego repertuaru, a rozkręcić da się prawie każdego.

Na bieżąco uzupełniam repertuar o najnowsze przeboje i dzięki temu jestem w stanie zadowolić nawet tak wymagającą Klientelę jaką jest młodzież. 

Jako doświadczonemu dj-owi nie stanowi dla mnie problemu puszczenie piosenek na życzenie, czy też z dedykacją (choć muszę przyznać, zdarzyło się, że ktoś mnie zaskoczył).  Poza tym, muzykę odtwarzam z oryginalnych płyt CD co zapewnia najwyższą jakość dźwięku.

 

Sprzęt

Posiadam profesjonalny sprzęt do odtwarzania i nagłaśniania muzyki, oraz jeden z najbardziej; wśród mobilnych dyskdżokejów; rozbudowanych zestawów oświetleniowych i do efektów specjalnych.

Ponadto mam sprzęt i okablowanie zastępcze, które pozwala mi poprowadzić imprezę dalej nawet w wypadku awarii jakiegoś elementu sprzętu podstawowego.

 

To tylko najważniejsze elamenty sprzętu który posiadam

 

Uwaga, ekstra nowość!

Dwie wytwornice dymu ciężkiego Mister Kool firmy ADJ
Dwie wytwornice dymu ciężkiego Mister Kool firmy ADJ

 

 

Najnowszy nabytek!

Dwie wytwornice dymu ciężkiego Mister Kool firmy ADJ.

Zabieram je tylko na wesela do pierwszego tańca "w chmurach", no chyba że ktoś sobie specjalnie zażyczy na inną okazję (i zdarzyło się, na taniec ojca z córką na jej osiemnastce).

Tak może wyglądać także Wasz pierwszy taniec:

Mikser Reloop RMX-40 DSP LTD
Mikser Reloop RMX-40 DSP LTD

 

Mikser Reloop RMX-40 DSP LTD - profesjonalny czterokanałowy mikser

Dwa odtwarzacze CD Numark NDX400
Dwa odtwarzacze CD Numark NDX400


Dwa odtwarzacze CD - NDX400 znanej firmy Numark

Odtwarzacz CD Citronic DVD-05 Ultima
Odtwarzacz CD Citronic DVD-05 Ultima

Odtwarzacz CD Citronic DVD-05 Ultima. "Ten profesjonalny, pięciopłytowy odtwarzacz renomowanej holenderskiej marki Citronic jest jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń na rynku, dając możliwość ciągłego odtwarzania muzyki z tekstem i teledysków. Posiada wiele innych funkcji do karaoke dzięki czemu sprawdza się idealnie do tej, oraz innych form rozrywki. Innowacyjna konstrukcja szuflady (5x CD/DVD) pozwala na zmianę płyt bez przerywania odtwarzania innej. Jednostka ta oferuje szeroki zakres funkcji i jest przeznaczona do użytku

                                                                              estradowego, klubu, oraz dla mobilnych DJ-ów"

 

Kolumny PLP-315A firmy LDM
Kolumny PLP-315A firmy LDM

Kolumny PLP-315A firmy LDM

"Kolumny z serii Pro Line firmy LDM, aktywne o wspaniałych parametrach, skuteczności i jakości brzmienia. Do zastosowań scenicznych i profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Pozwalają na wyeliminowanie końcówek mocy i w pełni wykorzystują swoją skuteczność. Możliwe do zastosowania także w systemach wielodrożnych przy pracy z subwooferami. Możliwość wbudowania odbiornika mikrofonu bezprzewodowego. Dodatkowymi funkcjami są: trójpasmowy equalizer z możliwością jego odłączenia, przełącznik fazy, filtr subsonic oraz układ wzmacniający brzmienie basów. W celu wykorzystania całej mocy wzmacniacza jest możliwość podłączenia dodatkowej kolumny pasywnej.

Moc: 800 W (RMS)

Pasmo przenoszenia: 36-20000 Hz

Głośnik HF: 1,4" , głośnik HL: 15"

Waga: 32 kg/szt. "

 

Wytwornica baniek Antari B-100X
Wytwornica baniek Antari B-100X

 

Wytwornica baniek Antari B-100X

Z drobniejszych, ale równie niezbędnych sprzętów można tu  wymienić np. słuchawki: Sennheiser HD 215, mikrofony firmy Shure: MS58 i PG48, mała wytwornica pary Mini Fog firmy ADJ (niezbędna pod lasery), no i jedne z moich ulubionych zabaweczek: laser Mini Star RG Flash (po lewej), oraz Scanic Giga Strobe 1000 - profesjonalny stroboskop o mocy 1000W. Poza tym, do całego mojego sprzętu, posiadam statywy i stelaże mikserskie firmy Athletic, oraz niezbędne okablowanie.

 

Laser EL-400 firmy LASERWORLD
Laser EL-400 firmy LASERWORLD

 

Laser EL-400 firmy LASERWORLD.

Co tu dużo pisać. Jeśli chcecie zobaczyć jego możliwości to kliknijcie na poniższy link i wejdźcie na GALERIA.

http://www.4-dj.pl/p189,laser-laserworld-el-400rg.html

Tu tylko mała próbka możliwości zabawki powyżej
Tu tylko mała próbka możliwości zabawki powyżej
System czterech wielokolorowych reflektorów LED KLS-200 firmy Eurolite
System czterech wielokolorowych reflektorów LED KLS-200 firmy Eurolite

 

System czterech wielokolorowych reflektorów LED KLS-200 firmy Eurolite.

A do tego cuda krótki filmik pokazujący jego możliwości:
www.youtube.com/watch?v=4xoK9BpT7t0

Revo II firmy ADJ
Revo II firmy ADJ

 

Profesjonalny, bardzo mocny efekt LED American DJ REVO II i do tego cuda też krótki filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=5n-evN2sHq4

PODSTRONA W BUDOWIE !!!

TRI GEM LED FIRMY ADJ
TRI GEM LED FIRMY ADJ

Opis

FE19LED FLOWER EFFECT FIRMY EUROLITE
FE19LED FLOWER EFFECT FIRMY EUROLITE
PRO BLACK LIGHT SET FIRMY SCANIC
PRO BLACK LIGHT SET FIRMY SCANIC

Opis

Projektor EMP-X3 firmy Epson
Projektor EMP-X3 firmy Epson

 

Projektor Epson EMP-X3 którego używam do karaoke, pokazów multimedialnych na imprezach, oraz do zabaw weselnych i dla najmłodszych. Do kompletu posiadam ekran projekcyjny 1,5 na 1,5 m.

ŚWIATŁOWODOWE SZNURY ŚWIETLNE
ŚWIATŁOWODOWE SZNURY ŚWIETLNE

 Posiadam także różnego rodzaju elektryczne lampiony, sznury świetlne, reflektory punktowe, świetliki (światło chemiczne) itp. których używam do stworzenia odpowiedniego nastroju do zabawy, zwłaszcza na większych salach. Mimo, że posiadam naprawdę sporą kolekcję sprzętu tego typu (to taka moja dodatkowa pozamuzyczna pasja), zdarzało mi się wypożyczać, na bardzo duże imprezy, dodatkowy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy.

Twoja impreza również może tak wyglądać