Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Oferta i cennik:


 

 

Z przyjemnością poprowadzę dla Państwa:

 

 • wesela
 • poprawiny
 • jubileusze
 • urodziny
 • półmetki
 • studniówki
 • bale andrzejkowe, sylwestrowe i karnawałowe
 • imprezy firmowe
 • imieniny
 • karaoke
 • imprezy klubowe
 • dancingi
 • prywatki
 • imprezy plenerowe, festyny i inne

 

 

Cennik: 

 

Wesele - 1200 zł. (to cena za takie "tradycyjne polskie wesele" z zabawami, oczepinami itd., a tak poza tym to przy weselach krótkich i nie wymagających, z mojej strony, wielu przygotowań, istnieje możliwość negocjacji ceny).

Poprawiny - 600zł. 

Mniejsze imprezy rodzinne, takie jak: urodziny, jubileusze, 18-tki itp. - od 500 zł.

 

Inne imprezy (zwłaszcza te na ponad 150 osób, czy plenerowe) np.: Sylwester, impreza firmowa, prowadzenie karaoke, bal absolwentów, połowinki, a zwłaszcza imprezy organizowane przez lokale - cena do ustalenia. 

 

Nie liczę sobie za czas w którym rozkładam i pakuję sprzęt, jak to robią niektórzy. 

 

Obszar mojego dzialania to głównie Poznań i okolice więc do około 15 km od granic Poznania nie liczę sobie za dojazd. W przypadku bardziej odległych zleceń klient powinien się liczyć z dodatkowym kosztem około 10 zł. za każde 15 km. odległości od Poznania (za te 10 zł. jadę tam i z powrotem, a to już 30 km). 

 

Ponieważ prowadzę legalnie działającą firmę, zajmującą się obsługą muzyczną i techniczną imprez, mam możliwość wystawiania faktur.

 

 

Zamawianie.

 

Najlepszym sposobem zamówienia mojej usługi jest wysłanie mi maila lub sms-a z określeniem rodzaju, ilości osób oraz daty, miejsca i czasu trwania planowanej imprezy. Wtedy ja, oddzwonię lub odpiszę, czy dany termin jest wolny i podam cenę za wykonanie zlecenia. Już wtedy klient  może korespondencyjnie, telefonicznie, czy osobiście ustalić szczegóły oprawy muzycznej planowanej uroczystości i podpisać umowę na jej wykonanie (podpisanie umowy możliwe jest osobiście, lub za pomocą Poczty Polskiej, czy nawet poczty elektronicznej, czyli e-maila). Jeśli Państwo nie będą jeszcze w pełni zdecydowani na podpisanie ze mną umowy, to można sobie zarezerwować dany  wolny termin (co do niczego nie zobowiązuje i nic nie kosztuje, tak klienta jak i mnie) i odłożyć decyzję na potem, lecz nie później niż na dwa tygodnie przed zarezerwowanym terminem. W przypadku takiej rezerwacji ja ze swej strony zobowiązuję się do poinformowania Państwa jeśli ktoś inny będzie zainteresowany tym samym terminem, proszę wtedy o podjęcie decyzji i podpisanie umowy w ciągu dwóch dni (inaczej rezerwacja przepada na rzecz późniejszego klienta na ten sam termin). W przypadku braku takiej zbieżności terminu u dwóch klientów, około dwa tygodnie przed planowaną imprezą  przypominam się i proszę o decyzję w sprawie podpisania umowy. Może się też zdarzyć że to Państwo, czy ja odwołamy taką niezobowiązującą rezerwację ze względów osobistych (z mojej strony to się jeszcze nie zdarzyło). Tak, że najlepiej od razu podpisać umowę i mieć pewność.

Preferuję pierwszy kontakt przez pocztę elektroniczną lub sms-a, a to dlatego, że pracuję i didżejka to moje dodatkowe zajęcie. Nie odbieram telefonów w czasie mojej podstawowej pracy jak i wykonywanych zleceń, ponieważ uważam, że jeśli ktoś mi płaci, to mój czas przy pracy należy do niego. Z tych powodów klienci dzwoniący do mnie muszą się liczyć, że oddzwonię nawet do 12 godzin póżniej, za co z góry przepraszam.

 


  

DJ Almaks to dobry wybór. Gwarantuje dobrą zabawę dla wszystkich!